Sprawdzona firma z kruszywem w miejscowości Koło

krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:24

Sprawdzona firma z kruszywem w miejscowości Koło

Post: #100 krzysiekwolski
29 wrz 2016, 11:31

Dzień dobry. Potrzebuje rzetelnej żwirowni z miasta Koło, która ma w swojej ofercie żwir budowlany. Czy ktoś z forumowiczów posiada może namiary na uczciwego dostawcę żwiru budowlanego. Od znajomego nasłuchałem się dużo rzeczy, jak firmy kantują na żwirze budowlanym. Przywożą kruszywo kiepskiej jakości, którego jest znacznie mniej niż zostało ustalone. Mój kolega potrzebował wg wyliczeń 80 ton żwiru budowlanego - czyli trzy samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozwiózł kruszywo - okazało się że żwiru było około 40 ton. Więc różnica jest i musiał dopłacić za kolejny transport.

podobne tematy:

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Sprawdzona firma oferująca Kruszywo w okolicy Koła

Post: #101 tomaszkisiel
29 wrz 2016, 11:41

Witaj. Nie każda firma kantuje swoich klientów. Lecz masz rację, że jest sporo osób, które tak próbują ekstra dorobić. Zwłaszcza, że klient nie jest wstanie sprawdzić faktycznej wagi dostarczanego żwiru budowlanego na posesję. Ja korzystałem z usług firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to nieduża żwirownia w okolicach miasta Koło. Towar mają dość dobry i ludzie na niego nie narzekają. U mnie dostarczone kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na wyrównanie drogi dojazdowej do działki. Zakupiłem 80 ton, które wg moich kalkulacji było niezbędne na utwardzenie drogi. Przyjechały cztery wywrotki i kruszywa było chyba nawet trochę więcej niż kupiłem. Więc z pewnością ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi wałków na jego wadze.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość