Czy ktoś zna sprawdzoną firmę, która wykonuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:46

Czy ktoś zna sprawdzoną firmę, która wykonuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Post: #84 tomaszkowal
08 lip 2016, 12:08

Witam, szukam ekipy ślusarzy do zrobienia balustrady nierdzewnej w moim domu. Najchętniej wybrałbym ludzi z polecenia. Ale takiej nie mam. Stąd moja prośba do was koledzy i koleżanki o podanie namiarów na rzetelnych wykonawców. Najlepsza byłaby brygada z okolic stolicy. Lecz jeśli ktoś ma namiary na wykonawców z innych regionów, którzy montują balustrady ze stali nierdzewnej w stolicy, z przyjemnością zapoznam się z ich propozycjami. Za pewne będą nieco mniej kosztowni niż wykonawcy ze stolicy.

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy ktoś może dać namiary na dobrą firmę, która robi balustrady nierdzewne w Warszawie?

Post: #85 adamniczyj
08 lip 2016, 12:13

Cześć. Rozumiem, że szukasz rzetelnej ekipy. Najlepsza była by z polecenia. Lecz skąd nadzieja, że tu podadzą Ci prawdziwe namiary na rzetelnych fachowców. Przecież każdy może napisać co chce na tym forum. W Internecie jest dużo serwisów, które posiadają bazy firm. Te firmy mają przeważnie tam swoje realizacje i opinie z poprzednich prac. Ja bym tak poszukiwał wykonawcy. A jak chodzi o polecenie kogoś to nie jestem w stanie pomóc. Ja wpisałem w wyszukiwarce: https://stomatologkrakow.org.pl i mam parę interesujących stron www. Pierwsza lepsza posiada bardzo interesujące wykonania Obrazek , z których klarownie wynika, iż brygada zna się na rzeczy. Wybierz sobie paru fachowców, a później wpisz ich nazwy w Internecie i poszukaj komentarzy na ich temat. Wtedy będziesz miał pojęcie, kto z wykonawców jest warty uwagi i należy go wybrać do współpracy.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości