Czy taki biznes ma szansę na powodzenie?

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:46

Czy taki biznes ma szansę na powodzenie?

Post: #88 tomaszkowal
16 wrz 2016, 11:34

Dzień dobry. Myślę nad stworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem dźwigów towarowych. Mam odpowiednie doświadczenie w tej branży. Kiedyś nawet pracowałem w firmach o identycznym profilu działalności: https://e-position.pl/2021/12/09/gdzie-kupic-wydajny-i-popularny-elektryczny-stol-rehabilitacyjny-jak-dobrac-taki-sklep , które z powodzeniem realizowały instancje dźwigów towarowych na naszym rynku. Natomiast od tamtego okresu upłynęło już wiele czasu i nie wiem jakie jest zapotrzebowanie na tego typu dźwigi w naszym kraju. Czy ktoś z was ma może doświadczenie w tej materii i byłby skłonny do podzielenia się wiedzą na ten temat. Będę zobowiązany za wszelkie informacje.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Czy tego rodzaju biznes ma szansę na sukces?

Post: #89 mariuszbyk
16 wrz 2016, 11:58

Cześć. W moim mniemaniu zabierasz się niewłaściwie do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która produkuje windy towarowe to troszkę za mało aby na tej podstawie otwierać własną działalność związaną z montażem dźwigów towarowych. Należy na starcie sporządzić poprawny biznes plan, który będzie bazował na realnych założeniach. Musisz oszacować popyt na dźwigi towarowe oraz czym twoja firma może zachęcić klientów do swojej oferty. Pamiętaj, że większość firm w tej branży posiada stałych klientów, którzy zamawiają konserwację wcześniej zakupionych dźwigów towarowych. Następna sprawa to forma promocji oferowanych produktów i sposób na pozyskanie klientów. Platformy towarowe nie należą do tanich i będzie ciężko przekonać klientów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości