Strona 1 z 1

Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 9:58
autor: tomaszkowal
Cześć, szukam sprawdzonego serwisu AGD w okolicach Radomia. Mam kłopot z moją pralką, która od pewnego czasu nie działa prawidłowo. Wybieram program, który ma trwać około 60 minut. Pralka zaczyna prać i po niedługim czasie pojawiają się rozmaite komunikaty na wyświetlaczu. Czuję, iż mógł popsuć się programator w pralce. Dlatego moja prośba o sprawdzonych specjalistów z mego miasta.

podobne tematy:

Potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:04
autor: mariuszbyk
Witaj, czy sprawdzałeś serwisy AGD z tej witryny: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Jest tam masę osób, które oferują serwis AGD. Ciężko jest wskazać konkretne namiary na serwis. Każdy z nich specjalizuje się w pralkach konkretnych producentów. Ten, który dobrze naprawi urządzenia Bosha, może już kiepsko wypaść przy urządzeniach Samsunga. Dlatego pozostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Sprawdzić, która posiada certyfikaty dla urządzenia Twojej firmy i oddać do nich pralkę.

podobne tematy:

Szukam rzetelnego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:09
autor: marekwirazka
Cześć, jak oglądałeś program Usterkę to będziesz wiedział o czym mówię. Rzetelny serwis to nie koniecznie ten , który się ceni. Jest wielu serwisantów, którzy robią dobrze za rozsądne pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w wyszukiwarce na temat firm z twojego miasta.

podobne tematy: