Czy warto dodać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:37

Czy warto dodać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Post: #26 lukaszgos
19 maja 2016, 12:11

Cześć, jestem krawcem z wieloletnim doświadczeniem. Zaczynałem jeszcze pracę za czasów komuny. Obecnie biznes kręci się o wiele gorzej. Nie znam się za bardzo na Internecie. Ale mogę bezpłatnie umieścić reklamę na takim portalu internetowym https://bipgov.pl/2022/06/17/gdzie-nabyc-wyjatkowe-panele-szklane-warszawa-tak-aby-dobrze-pasowaly-w-naszym-domu i nie wiem czy w ogóle da mi to korzyści. Reklama niby jest bezpłatna, natomiast jaką korzyść ja będę z tego miał? Jak to w ogóle wygląda?

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto dać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Post: #27 adamniczyj
19 maja 2016, 12:39

Witaj, jeśli jesteś w stanie gdziekolwiek umieścić za darmo reklamę to się nawet nie wahaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez niej nie będziesz miał zamówień. Rozumiem, że pamiętasz jeszcze czasy komuny, ale obecnie jest całkiem inaczej. Sprawdź ile na tym portalu masz krawców. Przecież ludzie szukają teraz przede wszystkim w Internecie. Jak nie ma tam twojej firmy to nie zarobisz. Inne firmy przejmują twoich przyszłych klientów. Więc nie zastanawiaj się dłużej i umieść tam swoją wizytówkę. Tylko zyskasz.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 37 gości