Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy pomaga

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:37

Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy pomaga

Post: #126 lukaszgos
02 lis 2017, 9:33

Dzień dobry. Od dłuższego okresu zajmuję się rynkami walutowymi i inwestycjami na rynku Forex. Inwestuje na nich od kilku lat. Nie jestem jakimś wytrawnym graczem, lecz przez lata nabyłem pewną wiedzę, która daj mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były słabe. Częściej traciłem na transakcjach walutowych niż odnosiłem sukcesy. Z biegiem lat nauczyłem się trafnie odczytywać wykresy i dzięki temu moje inwestycje dawały minimalny zysk. Wyzwaniem było poprawne i szybkie określenie przyszłego trendu i odpowiedniej pary walut, którą trzeba wybrać. Nie wystarczy obserwować kilku par walutowych. Do odpowiedniej diagnozy konieczna jest szersza analiza. Tego typu dla człowieka jest pracochłonna i nierzadko przegapiłem dobry moment wejścia na rynek Forex. Tak, więc zacząłem poszukiwać rozwiązań, które umożliwią mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich wiele, lecz najlepszy zestaw narzędzi ma w swojej ofercie na rynku Europejskim spółka http://jkbliss.org , która specjalizuje się w dostarczaniu skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią grę na rynku Forex. Ich oferta jest podzielona na dwie grupy produktów. Do pierwszej z nich należą skrypty MQL 4: Indicatory a, także roboty na platformę Meta Trader 4. Inny typ produktów to różnego rodzaje subskrypcję do narzędzi, które w dużym stopniu pomagają w trafnym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najważniejsze z nich to 4M Analytics, które ilustruje siły 8 najważniejszych walut, oraz moment zawarcia transakcji i wyjścia z rynku Forex. Używając je, za każdym razem mamy wiedzę kiedy można zawrzeć dobrą i dochodową transakcję na rynku Forex. To co mi zajęło lata prób i błędów jest dzisiaj dostępne dla każdego. Dzięki tym narzędziom wykonywane przeze mnie są znacznie bardziej dochodowe. Dlaczego tak się dzieje? Nie muszę już samemu wykonywać analizy 28 wykresów i zastanawiać się, jaka waluta będzie szła do góry, a która spadała. 4M Analytics robi to za mnie. A co najistotniejsze, wyliczenia wykonuje komputer, który nie posiada emocji. Poprzez to wyliczenia są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej precyzyjne. Także w przypadku maszyny eliminowane są błędy rachunkowe, które człowiek popełnia w czasie skomplikowanych obliczeń. W szczególności jak dokonuje pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej radze przetestować te rozwiązania. Sam zdecydujesz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i da ci zysk.

Wróć do „Wolne myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości