Pomysl na zabawe integracyjna dla korporacji

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:37

Pomysl na zabawe integracyjna dla korporacji

Post: #123 lukaszgos
12 wrz 2017, 10:31

Cześć, od pewnego okresu jestem zatrudniony w średniej wielkości firmie. I musiał przyjść ten moment, iż zostałem poproszony, aby przygotować konspekt imprezy integracyjnej dla firmy. Poszperałem trochę w Internecie i przyznam, iż jest wiele możliwości tego rodzaju zabaw. Na samym początku zwróciłem uwagę, że na wszystkich stronach internetowych kładą duży nacisk na istotność komfortowego przewozu osób. Doradzają żeby zrobić wynajem busa, ponieważ ten typ transportu jest o wiele bardziej wygodny niż zwykły autobus. Rozmyślając nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca odbywania się imprezy integracyjnej to niezły pomysł. Idąc tym tropem wstukałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod frazą wynajem busa Warszawa https://gry-on-line.com.pl była ta strona internetowa. Posiadają wypasionego busa firmy Mercedes. Zdjęcia poniżej Obrazek i myślę, że taki transport przypadnie wszystkim do gustu. Posiadam jedynie wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie o wiele kosztowniejszy od wynajmu autobusa? Ale z innej strony nie dojedziemy autobusem do centrum miasta. Więc opcja busa do transportu osób Warszawa - Gdańsk jest jak najbardziej uzasadniony. Myślałem również o pociągu. Natomiast trasa Warszawa - Łódź jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Kolejna kwestia to nocleg. Czy warto brać nocleg w samy centrum miasta, czy może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i przeważnie posiadają skromniejsze zaplecze. Jakie są wasze odczucia w tej kwestii. Natomiast jak zarezerwujemy spanie poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy kolejne koszty?

Wróć do „Wolne myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości