Profesjonalny salon masażu w Warszawie

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:46

Profesjonalny salon masażu w Warszawie

Post: #120 tomaszkowal
09 sty 2017, 13:08

Cześć. Mam kłopot z kręgosłupem i szukam dobrego salonu masażu w Warszawie, który świadczy masaż leczniczy. Mam siedzący tryb pracy, który znacząco obciąża kręgi. Ostatnio byłem też z tym u lekarza w przychodni i potwierdził mojej obawy. Zmiana pracy i brak problemów z kręgosłupem, lub udanie się do salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu bólowi. Z pracy nie jestem w stanie zrezygnować, więc pozostaje mi tylko salon masażu w Warszawie. Czy możecie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest sporo, lecz pewnie tylko nieliczne mają w swojej ofercie masaże lecznice na wysokim poziomie.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Sprawdzony salon masażu w Warszawie

Post: #121 mariuszbyk
09 sty 2017, 13:53

Część. Zdaje sobie sprawę dokładnie jaki masz kłopot. Również posiadałem kłopoty z kręgosłupem i byłem zmuszony do skorzystania z usług gabinetów masaży. Dobry salon masażu to Relax Mind Body. Pracują tam naprawdę sprawdzeni specjaliści, którzy wiedzą jak pomóc w tego rodzaju schorzeniach. Ja zazwyczaj decyduje się na masaż leczniczy, który wg mnie najlepiej wpływa na bolączki dotyczące mojego kręgosłupa. Też ceny w tym salonie masażu są konkurencyjne w porównaniu do zbliżonych salonów w Warszawie. Dlatego warto. Oprócz masażu powinieneś pomyśleć o jakimś sporcie. Może siłownia lub zakup jakieś bieżni do mieszkania? To też pomaga.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość