Jakiej marki system alarmowy wybrać do domu?

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Jakiej marki system alarmowy wybrać do domu?

Post: #18 tomaszkisiel
16 maja 2016, 14:04

Witam obecnie wykańczam swój dom i jestem na etapie zakupu odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Nieco wyczytałem tutaj http://trans-sat.pl na ten temat i z tego co widzę to większość firm montuje urządzenia marki Satel. Czy warto rozważać jakiś innych producentów sprzętu. Kolejne pytanie to jakie zabezpieczenia wybrać do domu?

podobne tematy:

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:46

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Post: #19 tomaszkowal
18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu większość monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich sprzęt jest najmniej awaryjny z dostępnych na rynku. Drugi czynnik to dość rozbudowana liczba podzespołów, które tworzą system alarmowy. Trzeci czynnik to bardzo dobre centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Post: #21 mariuszbyk
18 maja 2016, 8:44

U mnie również jest zamontowany Satel. Nie mogę na niego narzekać. Pracuje bez szwanku od kilku lat. Posiadam kilkanaście czujek w domu i podział na pięć stref - ciekawa sprawa dzięki której mogę uzbroić alarm w wybranych częściach domu. Jeśli mogę coś doradzić to warto zamontować kurtyny w otworach okiennych i dodatkowo czujki dualne w każdym pokoju z oknem lub drzwiami. W czasie wysokich temperatur kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy można jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po kłopocie.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość