Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Post: #108 marekwirazka
28 paź 2016, 9:53

Dzień dobry. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą miejsca pracy. Pozyskałam niedawno propozycję, która dotyczy pracy w galerii, a dokładniej chodzi o te wyspy handlowe https://specprodent.pl/index.php/2022/08/16/kurs-miesnie-dna-miednicy-przez-siec-on-line-czy-warto-sie-na-niego-zarejestrowac/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, albowiem zastanawiam się czy to należyte miejsce dla mnie. Uwielbiam poznawać nowych ludzi oraz oferować im dany towar. Mam też znaczące doświadczenie w tej dziedzinie. Mimo to wyspa to nie to samo co przeciętny punkt sprzedaży. Ciągle zastanawiam się, w takim razie czy wytrzymam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odzew.

podobne tematy:

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:37

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Post: #109 lukaszgos
28 paź 2016, 10:06

Hej. Praca na wyspie handlowej prawie nie różni się od tej w sklepach. Oczywiście masz mniej miejsca, w związku z tym siedzisz lub stoisz, niemniej jednak możesz także urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, w takim razie niezmiernie męczące. Na dodatek nie musisz biegać po całym sklepie i odwieszać ciuchów i sprzątać całego bałaganu. Do dyspozycji masz przeważnie parę gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeżeli kochasz ludzi to odpowiednio ponieważ najczęściej koło wyspy przechodzi w ciągu dnia nadzwyczaj mnóstwo osób. Osobiście pracuje na wyspie oraz nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Wolne myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość