Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią pozostać?

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:46

Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią pozostać?

Post: #104 tomaszkowal
24 paź 2016, 12:41

Uprzejmie witam, ostatnio spotkałam się z propozycją pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W sieci jest bardzo wiele propozycji takiej posady, wskutek tego także zastanawiam się czy ktoś skorzystał z takiej oferty. Mocno zastanawiam się czy nadaję się do praktykowania takiego zawodu i co jest wymagane? Jestem kobietą obowiązkową oraz delikatną jednakże czy taka praca jest dla mnie? Spotykałam się z opiniami, że wolno sporo zarobić oraz uzyskać doświadczenie. Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc i rzetelne opinie osób, jakie opiekowały się staruszkami w Niemczech.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią zostać?

Post: #105 mariuszbyk
24 paź 2016, 13:03

Witam. To prawda, że jako opiekunka można zarobić nawet znaczne finanse. Jeżeli skorzystasz z propozycji przetestowanej firmy nie powinnaś bać się, że ktoś Cię natnie. Osobiście już parę razy kooperowałam z takimi agencjami oraz jestem w pełni zadowolona jako opiekunka osób starszych. Naturalnie jeżeli masz doświadczenie będzie Tobie łatwiej pozyskać taką robotę. Musisz znać się na opiece oraz pielęgnacji ludzi starszych. Jednak sama praca nie jest kłopotliwa i przynosi wiele radości. Mam nadzieję, że choć odrobinę pomogłam.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości