Czy jestem w stanie samodzielnie wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:46

Czy jestem w stanie samodzielnie wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?

Post: #80 tomaszkowal
08 lip 2016, 11:42

Cześć, rozmyślam nad wypozycjonowaniem swojej strony w Internecie. Prowadzę nieduży sklep z meblami i myślałem o sprzedaży mebli w Internecie. Na starcie pragnę być topie wyników na hasło https://pizza-dobra.com.pl , które ostatnio najlepiej mi się sprzedają w sklepie. Czytałem o pozycjonowaniu strony i nie wydaje się to trudnym zajęciem. Powinno się tworzyć linki do domeny ze stroną i czekać na pozycję. Natomiast intryguje mnie jedna rzec, jak to jest że moja strona będzie wysoko a inni nie. Przecież wg tego to każdy powinien być na pierwszej stronie. I najistotniejsze czy będę w stanie samodzielnie takie hasło wypozycjonować?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Czy będę w stanie samodzielnie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Post: #81 mariuszbyk
08 lip 2016, 11:51

Cześć. Posiadasz nierealnie, optymistyczne podejście do tematu pozycjonowania strony WWW. Żeby było to takie banalne: tworzymy odnośniki i pozycjonowana strona jest na samej górze wyników na hasło meble pracownicze. Prawdom jest, że posiadasz poprawnie zbudowaną stronę WWW. Również prezentowane na stronie meble pracownicze są dobrej jakości: Obrazek . Lecz to nie wystarczy żeby wypromować domenę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania strony to tylko początek działań. Trzeba wiedzieć jakiego rodzaju odnośniki utworzyć do pozycjonowanej domeny oraz w jakich proporcjach. Również istotne jest nasycenie linków promowaną frazą. Dasz go za dużo, strona dostanie filtra. Utworzysz ich za mało - pozycje będą niskie. Też powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo dodanie odnośnika to początek. Ważne jest to aby odszukały go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości