Jak jestem w stanie wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Jak jestem w stanie wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?

Post: #76 marekwirazka
05 lip 2016, 13:28

Cześć. Mam pytanie do znawców tematu - związane z pozycjonowaniem strony w wyszukiwarce internetowej. Chciałbym żeby moja strona WWW znalazła się wysoko na hasło https://questroad.pl. Chciałem samemu coś z tym zrobić lecz rezultat moich działań jest dość słaby. Nie byłem w stanie wprowadzić strony do pierwszej 50 wyników wyszukań. Natomiast jak obserwuję konkurencyjne strony to mają mniej treści i zazwyczaj są gorsze graficznie. Co mogę zrobić aby moja strona była na początku wyników wyszukiwarki internetowej?

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

W jaki sposób jestem w stanie wypromować stronę na frazę wideodomofony w Warszawie?

Post: #77 dariakuna90
05 lip 2016, 13:39

Cześć. Jeśli chcesz żeby twoja strona internetowa była wysoko w rezultatach wyszukiwarki to powinieneś zadbać o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to właściwa struktura strony internetowej. Druga kwestia to odpowiednie linki, które kierują do pozycjonowanej strony. W twoim przypadku te dwie kwestie są do poprawy. Na początku musisz uzupełnić podstrony o unikalną treść, która zawiera pozycjonowane słowa kluczowe. Należy je pogrubić. Następna kwestia to właściwe linkowanie wewnątrz strony. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o linkowanie to trzeba skupić się na w miarę naturalnych linkach. Na twojej stronie dominują wyłącznie katalogi, co nie jest dobrą strategią linkowania. Pozyskuj odnośniki z portalów internetowych, które posiadają naturalny ruch. Niezłe są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacznie się poprawią.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość