Czy to skuteczna reklama dla krawca?

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Czy to skuteczna reklama dla krawca?

Post: #57 tomaszkisiel
01 cze 2016, 12:49

Cześć. Jakiś czas temu otrzymałem maila z propozycją umieszczenia swojej strony do spisu branżowego przedsiębiorstw: https://turystyka4you.pl/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-warto-w-niej-zrobic-przyjecie-takze-albo-jak-prezentuja-sie-sumy-za-takie-uslugi - reklama jest bezpłatne. Rzecz jasna jesteśmy w stanie wykupić opcje dodatkowe, które umożliwiają promowanie na stronie kategorii. Moje pytanie polega czy ten sposób reklamy jeszcze się sprawdza? Większość osób szuka firm w wyszukiwarkach internetowych. A w jaki sposób mogą wyszukać moją firmę na takiej stronie www?

podobne tematy:

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to właściwa reklama dla zakładu krawieckiego?

Post: #58 adampiszczek
01 cze 2016, 13:05

Dzień dobry. Po pierwsze powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci reklama jest potrzebna. Bo z kontekstu wypowiedzi można wywnioskować, iż nie. Jeśli tak sądzisz to będziesz miał kłopot z utrzymaniem się w branży. Konkurencja jest duża i wystarczy zajrzeć na podaną przez ciebie witrynę internetową żeby to sprawdzić. Jak jesteś wstanie umieścić za friko tam swoją stronę to czemu tego nie uczynić. Masz rację, że osoby szukają w Internecie produktów i właśnie dlatego trzeba dać na tego rodzaju stronach swoją reklamę. Takie serwisy są zazwyczaj na samej górze wyników wyszukiwarki i mają dużo potencjalnych odwiedzających. Więc już masz odpowiedź jak internauci odnajdują twoją firmę na takim portalu internetowym. Odrębną kwestią jest czy opłaca się płacić za dodatkowe opcje. Zazwyczaj to nie.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości