Czy jest sens pisać unikalny opis dla wizytówki na tego rodzaju portalach?

krzysiekwolski

Czy jest sens pisać unikalny opis dla wizytówki na tego rodzaju portalach?

31 maja 2016, 10:19

Witam, ostatnio zająłem się pozycjonowaniem swojej witryny w wyszukiwarkach internetowych. Jako początkujący pozycjoner posiadam sporo pytań i wątpliwości. Pierwsze pytanie to skąd brać linki do promowanej strony internetowej. Wiem, że w Internecie jest sporo poradników, lecz nie wiele jest tam przykładów. Następna kwestia to w jaki sposób odróżnić czy link jest wartościowy czy toksyczny? Oraz 3 pytanie, czy dodając wpis do takiego rodzaju portali http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd trzeba pisać unikalne opisy? Sporo mi z tym czasu schodzi aby przygotować do każdego portalu inny opis, więc pomyślałem że będę dawał wszędzie ten sam. Nie wiem czy dobrze robię?

podobne tematy:

lukaszgos

Czy warto pisać unikalny opis dla firmy na tego rodzaju stronach?

31 maja 2016, 10:23

Cześć. Każdy z nas kiedyś zaczynał, dlatego postaram ci służyć radom. Po pierwsze nikt nie da ci spisu miejsc, gdzie możesz umieścić swój odnośnik. Taka lista po krótkim czasie nie ma już mocy i nie ma sensu dawać tam linków. Odnośniki możesz pozyskiwać z rozmaitego rodzaju katalogów, darmowych serwisów umożliwiających prowadzenie bloga i innych portali. Wartościowy odnośnik to taki, który ciężko pozyskać. Jak widzisz bardzo dużo odnośników do innych stron to takie miejsce nie jest dobre. Jak chodzi o pisanie unikalnych tekstów to warto na to przeznaczyć swój czas. Takie linki łatwiej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.