Poszukuje dobrego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Poszukuje dobrego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Post: #42 adampiszczek
24 maja 2016, 13:51

Dzień dobry, posiadam bramę wjazdową do domu. Została ona montowana jakiś czas temu i wszystko działało w porządku. Ale po kilku latach się ona zniżyła i zaczęły występować kłopoty z jej rozsuwaniem. Posiadałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś pokręcili, nasmarowali i zainkasowali gotówkę. Brama funkcjonowała dobrze przez parę miesięcy i kłopot znowu wystąpił. Obecnie znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś zna jakieś sprawdzone ekipy ślusarzy z tej strony?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Potrzebny dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Post: #43 mariuszbyk
24 maja 2016, 13:54

Witaj, posiadałem podobny kłopot do domu. Nie chcę Cię denerwować, ale naprawa jej nie jest taka prosta. Jeżeli poprzedni ślusarze ją źle zamontowali to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Inna kwestia to dopasowana wysokość prowadnic, po których skrzydło bramy się przemieszcza. Brama winna mieć zapas luzu od podłoża. Mniej więcej 9 cm wystarczy w zupełności. Jak te rzeczy będą należycie zrobione to nie będzie kłopotów z działaniem bramy przez kolejne lata. Jeżeli pytasz o ślusarzy z tego portalu internetowego to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości